Přístrojová masáž

Přístrojová masáž CERAGEM

Lehátko CERAGEM v sobě kombinuje následující alternativní lékařské praktiky:

 1. Chiropraxe

  Chiropraxe je metoda léčení, která je hodně známa a praktikována především v USA, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandě a v Anglii. Jedná se o metodu uvolňování spinálních nervů prostřednictvím ručního rovnání páteře.
  Je to nejlepší příklad novodobé alternativní medicíny. Prokazuje, že v mnoha případech bolesti a onemocnění pocházejí od páteře, kde dochází ke skřípnutí nervového kořene.
  Díky tomuto principu CERAGEM lehátko upravuje pohyblivost našeho těla a postupně odstraňuje bolesti a jiné zdravotní problémy.

 2. Masáž

  Masáž uvolňuje svaly a šlachy podél páteře, čímž páteř vrací zpět do přirozené polohy. Masírování taktéž protahuje páteř tak, aby se uvolnil tlak meziobratlových plotének, které fungují jako polštářky mezi obratli, kterými vedou míšní kanálky. Jak stárneme, naše páteř tuhne, a u některých z nás může dojít k jejímu oslabení a následnému vychýlení. Pravidelné masírování páteřní oblasti, které je první částí CERAGEM masážního programu, pomáhá předcházet tuhnutí a oslabování zad.

 3. Moxování (termopunktura)

  Moxováním se v tradiční čínské medicíně označuje řízené ohřívání akupresurních bodů pomocí tepla získaného spalováním sušených a lisovaných rostlin. Získané teplo přináší lepší prokrvení a povzbuzuje funkce jednotlivých orgánů těla. Ohříváním určitých bodů prostřednictvím moxování rovněž povzbuzuje imunitní systém.

 4. Jadeit

  Jadeit je v tradiční čínské medicíně považován za kámen s léčebnými vlastnostmi. Pomocí jadeitu se stimuluje Qi neboli životní energie v lidském těle. Projektory v CERAGEM masážním lůžku jsou vyrobeny z jadeitového kamene, který je také velice ceněn pro svou schopnost udržovat a přenášet teplo.
  Dečka GOODLE WARM má vynikající účinky na lidský organismus a to díky vědeckým výzkumem prokázanými pozitivní účinky infračerveného záření na krevní oběh v celém těle a tím i na celkový zdravotní stav.

lehátko ceragem 40 min 130,- Kč
lehátko ceragem (předplatné 20x 40 min) 2000,- Kč