Zábaly

OCEAN FORCE

(demineralizace, redukce)

Vysoce účinný detoxikační mořský zábal s drenážním účinkem, který odstraní z těla škodlivé látky, nahromaděnou přebytečnou vodu a napomůže ke zmírnění celulitidy. Silný účinek je dosažen díky extraktům z několika desítek typů mořských řas, mořské soli a esenciálních olejů z citronu, pomeranče a grepu. Při ošetření se nejdříve provádí exfoliace pokožky mořským peelingem s esenciálními oleji, který odstraní odumřelé buňky. Zanechá pokožku hladkou, jemnou a dobře hydratovanou. Následuje nanesení mořského zábalu, který zmírní "pomerančovou kůru" a krému na tělo, který pleť hydratuje a vyživuje. Během kůry se prolíná několik typů masáží jako je relaxační s uvolňujícími a prokrvujícími účinky, drenážní k odstranění škodlivých látek a akupresurní, která stimuluje orgány a tělesné funkce.

90 min 1 000,- Kč

LIPO EASY

(odbourání tuků, proti celulitidě a zpevnění postavy)

Vysoce účinný anticelulitidní zábal s vůní vanilky a bílé čokolády na bázi redukčního komplexu z guarany, kofeinu a karnitinu. Působí na snížení tukových zásob a formování postavy. Budete ošetřeny redukčním sérem, které zlepšuje cévní aparát. Redukčním máslem, které je obohaceno amarantem, révový, semínkem, olejem kávovníku a také máslem Karité.

Podporuje průnik aktivních látek do potřebných míst a napomáhá silně k redukci celulitidy. Na závěr liftingová emulze obohacená o illipové a kakaové máslo jež vyživuje, zvlhčuje a zpevňuje pokožku. Během kůry se prolíná několik typů masáží jako je relaxační s uvolňujícími a prokrvujícími účinky, drenážní k odstranění škodlivých látek a akupresurní, která stimuluje orgány a tělesné funkce.

90 min 1 000,- Kč