Neinvazivní liposukce

Neinvazivní liposukce je vlastně odstranění tukových buněk, celulitidy nechirurgickým způsobem. Jak k tomu dochází a čeho využíváme?

BODYKA jde o kavitační přístroj firmy NOVAESTETYC, která po řadu let spolupracuje s přední italskou lékařskou univerzitou, určený pro odstraňování lokálního tuku působením nízkofrekvenčního ultrazvuku. Vytváří v tukové vrstvě mikro bublinky, ty pod vlivem tlaku okolního prostředí implodují („zhroutí se“) směrem do svého středu, čímž uvolní energii, která trvale rozruší stěnu tukové buňky a tím ji odstraní. Výsledný efekt je trvalý a viditelný hned po prvním ošetření. Důležité je, že tento celosvětově patentovaný systém SCP řízené sonifikace + nízkofrekvenční ultrazvuku (patent č.M2008A000628) zohledňuje dlouholeté lékařské i vědecké poznatky, ošetření je absolutně bezbolestné, bezpečné a nemůže dojít k popálení pokožky. Využívá automatické změny hloubky průniku ultrazvuku podle hrubosti tukové vrstvy.

Aplikace: lokání tuk, celulitida, tvarování, remodelace postavy.

Doporučujeme 4 – 8 ošetření jedné oblasti á 40 min (břicho, stehna, hýždě, nadkolení, paže). Oblasti lze kombinovat. Aplikace 1x týdně. Jedna oblast se ošetřuje 4-8krát. Ošetření vč. manuální lymfodrenáže.

Doba ošetření max. 40 min / 1 kúra 750,-Kč

K neinvazivní liposukci doporučujeme:

Přístrojovou lymfatickou masáž 50 min 100,-Kč