Oblíbená vlasová kosmetika ALTERNA

Studio8 představuje vedle italské značky Framesi na trhu tolik oblíbenou profesionální vlasovou kosmetiku ALTERNU!

 

Alterna, vlasová kosmetika, kadeřnictví Praha, péče o vlasy Studio 8ALTERNA nastavuje vysokou laťku v kadeřnickém průmyslu již od roku 1997. Její věhlas je založen na inovativních ingrediencích a nejmodernějších technologií. Její prokazatelné výsledky ohromily řady celebrit, které se pyšní krásnými vlasy. A není se čemu divit, vždyť produkty obsahují takové přísady jako kaviár, seasilk (směs vzácných podmořských rostlin mimořádně hydratuje a regeneruje poškozené vlasy), konopí, bambus a kendi olej. Z patentovaných a pokrokových technologií zmiňme např. Entymotherapy (systém enzymů umožňující vlasům absorbovat látky, které pozitivně ovlivňují produkci keratinu) a složku Color Hold (chrání vlasy před vymýváním barvy).

 
Naše kadeřnice Vám ráda pomůže s výběrem produktů pro domácí péči!
 
 

ALTERNA CAVIAR
BLONDE – CLINICAL – MOISTURE – REPAIR – STYLING – TREATMENT – VOLUME

CAVIAR je ucelená řada produktů určených vlasům, které vykazují známky předčasného stárnutí vlivem každodenního stresu, okolního prostředí či působením nejrůznějších chemických prostředků. Přípravky kaviárové řady bojují proti stárnutí na buněčné úrovni. Minimalizují viditelné projevy stárnutí a zlepšují celkový stav a vzhled vlasů.

Klíčové složky:Alterna Caviar, vlasová kosmetika, kadeřnictví Praha, péče o vlasy Studio 8

  • Age-Control Complex®

Kombinace výtažku z kaviáru, antioxidantu vitamínu C a regenerujících cytokinů působí jako záplava lesku, vitality a pružnosti! A výsledkem jsou krásné vlasy, mladší na pohled.

  • Seasilk®

Směs vzácných podmořských rostlin, která mimořádně hydratuje a regeneruje poškozené vlasy.

 

ALTERNA BAMBOO
BEACH – SMOOTH – SHINE – VOLUME – UV+ – STYLE – MEN

Každý produkt z řady BAMBOO obsahuje bio výtažek z bambusu, který je bohatý na aminokyseliny, cukry a minerály. Alterna Bamboo, vlasová kosmetika, kadeřnictví Praha, péče o vlasy Studio 8Bambus vlasy posiluje, ozdravuje a intenzivně hydratuje, aniž by je zatěžoval. Obnovuje přirozenou schopnost vlasů odolávat každodenním nepříznivým vlivům okolního prostředí. Výtažek z bambusu je pak spojen s další účinnou složkou (kendi olej, výtažek z kořene maca, indický angrešt) pro řešení specifických problému. Výrobky řady BAMBOO nesou ochrannou známku FairTrade a jsou certifikovány podle přísných pravidel společnosti ECOCERT pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny přípravky z řady BAMBOO poskytují ochranu před UV zářením a tepelným poškozením, zároveň chrání barvu před vyblednutím.

 

Zdokonalená účinnost

ALTERNA nabízí také The Science of TEN, dokonalou směs deseti klíčových složek z celého světa, které promění normální vlasy v neobyčejně krásné. Přípravky řady TEN inspirované enzymoterapií jsou výsledkem nepřetržitého výzkumu a vývoje progresivních technologií, které nepřichází se sliby, ale s výsledky.

Tato luxusní řada výjimečných a vysoce účinných přípravků s revitalizačním účinkem je určena pro ty, kteří požadují jen to nejlepší.

Každý z těchto produktů obsahuje dokonalou směs deseti klíčových složek – extrakt z afrického kakaa, kyselina hyaluronová, kaviárový komplex s účinkem proti stárnutí Caviar Age-Control Complex®, ochranný komplex pro stálost barvy Color Hold®, olej z bílých lanýžů, olej z hroznových zrnek a výtažky z bulharské pupalky, arabského kadidla, květu arniky a kúry marockého mydlokoru.

 

Leave a Reply