OXYjet

Nová multifunkční stanice od firmy NORA BODE, jejíž princip je založen na koncentrované kyslíkové tlakové injekci, která pomocí pulzního tlaku kyslíku hloubkově čistí a zapracovává do hlubokých vrstev pokožky účinné kosmetické formulace a čistý koncentrovaný kyslík – bez jehly

Ošetření

OXYclear: hloubkové čištění kyslíkem

Koncetrovaný kyslík se nanáší na pokožku, dává vitalitu a díky antiseptickým účinkům mírní výskyt nečistot a působí proti podráždění. V kombinaci s lotionem OXY Clear se pokožka čistí do hloubky pórů.

OXYjet: pulzní kyslíková tlaková injekce

Speciální kosmetické formulace pronikají vysoce Pulzním tlakem do epidermis a zajišťují tak vytvoření zásoby účinných látek v hlubokých vrstvách pokožky. Pokožka se napne a vyhladí, zmírní se poruchy pigmentace a nečistoty. Pulzní nárazy kyslíku dávají pokožce vitalitu a energii.

Oxytone: kyslíkový facelifting

Jedinečná polyrotační hlavice stimuluje a napíná svalstvo a vazovou tkáň pokožky. Kontury obličeje se zřetelně vyhrazují v kombinaci se sérem Oxytone a mírní váčky pod očima. Současně aplikovaný koncentrovaný kyslík pokožku vydatně chladí a osvěžuje.

Oxyspray: kyslíkové ošetření sprejem

Jemný postřikovací paprsek kyslíku stimuluje vlastní imunitní systém pokožky, mírní podráždění po mikrodermální abrazi nebo po agresivním peelingu a urychluje hojení. Díky kombinaci speciální sprejového fluidu NORA BODE se pokožka intenzivně hydratuje, zklidňuje a osvěžuje.

OXYaroma: kyslíková aromaterapeutická inhalace

Pro pružnost a energii celého těla: inhalace Oxyaroma povzdušní buňky těla čistým kyslíkem a žihuje vůni vybraných éterických olejů. Optimální doplněk kosmetického ošetření pro posílení těla i duše.