Kolagenové solárium

Uvádíme do našeho studia novinku  – kolagenové solárium s vibračním tréninkem.

Kolagenové solárium obsahuje

 1. trubice na opalování MAX WARP – vyvážené UV záření pro optimální stimulaci tvorby vitamínu D, které splňují nejpřísnější bezpečnosti normu EU (0,3W/m2)
 2. Trubice COLLAGEN PLUS 10 pro podporu tvorby kolagenu , elastinu a kyseliny hyalurové, regeneraci a hydrataci pokožky
 3. Vibrační systém pro stimulaci a spalování tuků, posílení a tvarování svalů, redukci celulitidy, zvýšení metabolismu atd.

Fotoomlazení – vypadat a cítit se mladší za 90 dní

 1. Omlazení celého těla …. nejen obličeje
 2. Obnova kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
 3. Hloubková regenerace a hydratace kůže
 4. Zúžení pórů a rozjasnění pleti
 5. Hladší a jemnější povrch kůže
 6. Vypnutější a pružnější pleť
 7. Redukce vrásek, pigmentových skrvn a strií

Několik důležitých informací

 1. Co způsobuje stárnutí kůže – v mládí je kůže výborně zásobována živinami a vytváří dostatečné množství kolagenu a elastinu a tak je kůže pevná, pružná a hydratované. Po 25 roce života se zásobování pokožky snižuje, zpomaluje se látková přeměna a výrazně klesá tvorba kolagenu a elastinu ve fibroblastech. Jelikož je kolagen hlavní „výplní „ pojivové tkáně a tvoří 70% hmotnosti kůže, vede jeho úbytek k jejímu ochabnutí. Kůže ztrácí pevnost, pružnost, hydrataci, je unavenější, bledší, objevují se první vrásky.
 2. Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí přirozeným způsobem zevnitř a aktivuje tělu vlastní přirozený proces omlazení kůže. Speciální červené světlo kolagenových trubic působí na buňky, fibroblasty, a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu. Tomuto procesu říkáme „fotoomlazení“
 3. Vědecké studie prokázaly, že červené světlo kolagenových trubic urychluje regeneraci kožních buněk o 150 – 200 %, navíc se zlepšuje vázání vlhkosti v kůži, zvyšuje se propustnost kůže, která je lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je vypnutější a zdravější kůže. Tento proces pokračuje i dále po skončení terapie.

Anti-Aging efekt pro celé tělo, viditelná redukce a vyplnění vrásek a linií, zlepšení povrchu kůže. Účastnici pozorovací studie na švýcarské klinice v Pianu uvádějí:

 • 97% zvýšení pevnosti a pružnosti celého těla,
 • 89% zřetelnější liftingový efekt v obličeji , krku, dekoltu
 • 68% oživení celkového vzhledu kůže

Fotoomlazovací ošetření pomocí kolagenových trubic je vhodné pro všechny typy pleti. Nicméně by kolagenárium neměli používat: těhotné ženy, lidé trpící epilepsií, lidé s nemocemi, které jsou citlivé na světlo.

Kolik návštěv?

 1. Pro mladší zákazníci se doporučuje 10 kolagenových kúr po dobu 4 – 6týdnů
 2. Pro zákazníky středního věku doporučujeme 12-14 návštěv po dobu 6 – 8 týdnů
 3. Pro zmírnění vrásek a k ceklkové hloubkové regeneraci se doporučuje 20 – 30 návštěv po dobu 10 – 12 týdnů

Poté pro udržení obnového stavu kůže je ideální navštěvovat kolagenárium 2x měsíčně Průměrná doba pobytu v kolagenáriu je 10 – 20 min, mezi jednotlivými návštěvami dodržujte odstup 48 hod. Neexistuje žádné riziko předávkování kolagenovým světlem.

Ceník

1 min 15,- Kč

Zvýhodněné pernamentky:

100 min (10 aplikací) 1.350,- Kč
200 min (20 aplikací) 2.400,- Kč
300 min (30 aplikací) 3.000,- Kč