Regenerace vlasů

Novinka: Profesionální rekonstrukce vlasu rychle a účinně za 30 min.

Dovolujeme si Vám představit naše nové profesionální ošetření – obnovení vitality a krásy poškozených vlasů pomocí aktivních látek:

  • MOŘSKÝ KOLAGEN (účinně vyplňuje nejpoškozenější části vlasu – pružnost a ovladatelnost)
  • KYSELINA HYALURONOVÁ (obnovuje správnou hladinu hydratace – pružnost a pevnost)
  • BÍLKOVINY Z PEREL (opravují vlasovou strukturu zevnitř – kompaktnost a lest
  • VITAMÍN E (chrání vlasy před poškozením vlivem vnějšího prostředí)
  • GLYCERIN
  • PŠENIČNÉ BÍLKOVINY
  • 100% ROSTLINNÉ FILMOGENNÍ OLIGOSTERY – látky, které „tmelí“ kutikuly a vytváří ochranný film

POSTUP: 3 KROKY

  1. Vlasový šampon s kyselým pH a obsahem čistících složek rostlinného původu vlasy čistí do hloubky a podporuje jejich měkkost a hydrataci. Vzácné aktivní látky vyživují i vlasovou pokožku a vlasové cibulky.
  2. Rekonstrukční produkt ve formě tekutého gelu vyplňuje a opravuje vlasové vlákno do hloubky. Díky výraznému rekonstrukčnímu efektu zvyšuje kompaktnost, pevnost a sílu každého jednotlivého vlasového vlákna. (doba působení: 15-20 min)
  3. Intenzivní krémové fluidum obsahuje přirozenou krásu a elasticitu vlasů. Nejmodernější aktivní látky, které pronikly dovnitř vlasu. Výsledkem je kompaktní vlasové vlákno s hladkým povrchem, hedvábná měkkost a lesk vlasů. (5 min)

Ošetření se doporučuje: 1x měsíčně nebo při barvení vlasů. Pro domácí péči doporučujeme produkty Morphosis Repair

Cena ošetření včetně foukané a stylingu: od 600,- Kč

 


Regenerace vlasů pomocí ultrazvuku, infračerveného světla a speciální regenerační vlasové kosmetiky.

Novinkou na trhu je regenerace vlasů využívající zapracování  regenerační vlasové kosmetiky žehlením za studena pomocí ultrazvuku a infračerveného světla. Kombinace těchto dvou technologií urychluje vstřebávání ošetřujícího produktu dovnitř vlasu, vyhlazení struktury vlasu a uzavření keratinových šupinek. Vlasy zůstávají lesklé, poddajné, hydratované.

Procedura obsahuje mytí vlasů, důkladné vysušení vlasů ručníkem, nanesení a zapracování přípravku, mytí vlasů a závěrečnou úpravu fénem.